SZUFLADY

 

W ofercie posiadamy dwa typy szuflad:

-         metabox

-         tandembox

Najważniejszym elementem konstrukcyjnym szuflad metabox, zapewniającym ich niezawodne działanie są prowadnice rolkowe. Wykonane jako profile metalowe pokryte emalią są jednocześnie bokami szuflad. Konstrukcja prowadnic pozwala na obciążenia szuflady do 25 kg oraz gwarantuje jej samo zamykanie. Wszystkie elementy wewnętrzne szuflad wykonane są w kolorze szarym. Szuflady głębokie wykonane są z relingami bocznymi.

Szuflady tandembox charakteryzują się pełnym wysuwem, nowatorską konstrukcją oraz bardzo wysokim standardem wykonania. Wytrzymałość obciążenia szuflad wynosi do 50 kg. Różne wysokości boków szuflad pozwalają na realizację szuflad: standardowych, z wysokim frontem oraz wewnętrznych (chowanych za drzwiami). Zastosowany system prowadnic typu tandem znajduje się we wnętrzu szuflady. Dzięki temu szuflada wygląda bardzo elegancko. Prowadnice tandembox sprawiają, że szuflada porusza się cicho i lekko, nawet z pełnym obciążeniem przez cały okres użytkowania mebla. Na obydwa typy szuflad producent udziela dożywotniej gwarancji. Poza tym szuflady cechuje nadzwyczajna stabilność boczna. System pełnego wysuwu zapewnia o 30% lepszy wgląd i dostęp do najbardziej odległego kąta szuflady. Ma to istotny wpływ na wygodę i ergonomię użytkowania mebli. W związku z optymalizacją powierzchni użytkowej w szufladach głębokich pojawiły się wewnętrzne podziały wykonane z relingów, które utrzymują zawartość w stabilnej pozycji. W ten sposób można przechowywać zarówno produkty spożywcze, butelki, jak i garnki z pokrywkami. Dodatkowym  uzupełnieniem do szuflad płytkich mogą być wkłady na sztućce wykonane ze stali nierdzewnej. W szufladach zastosowany jest specjalny mechanizm wyhamowujący umożliwiający ciche zamykanie szuflad.

W standardzie szuflady wysokie i niskie dostarczane są bez podziałów. Szuflada wysoka posiada relingi boczne.

Za dopłatami podanymi w cenniku można wyposażyć szuflady w:

-         boxajdy ściany boczne

-         podziały relingowe wzdłużne

-         podziały relingowe kratowe (kratownica regulowana)

-         dzielące regulowane ścianki wewnętrzne

-         wkłady na sztućce

 

firma | kuchnie | szafki i dodatki | galeria kuchni | grupy cenowe | projekty | karta gwarancyjna | druki zamówienia | kontakt